Warning: Zend OPcache API is restricted by "restrict_api" configuration directive in /nfsmnt/hosting2_2/6/8/682d67cf-ffc4-4ac3-8f4f-e8a9c708ea37/zelenakavachudnutie.sk/web/wp-content/plugins/hummingbird-performance/core/integration/class-opcache.php on line 44
Zelená káva a skúsenosti s jej užívaním | Zelená Káva na Chudnutie

Zelená káva a skúsenosti s jej užívaním

K zelenej káve som sa dostala, dá sa povedať, nechcene. Už dlhší čas som pozorovala, že mi pitie čiernej kávy nerobí dobre na žalúdok. Klasická ranná káva s mliekom mi dokázala rozhodiť tráviaci systém na celý týždeň dopredu. Navyše som zreteľne cítila ako mi dvíha žalúdočnú kyselinu do viac než nepríjemných výšin… Raz som v našej kuchynke v práci objavila dózu so zeleným práškom s jednoduchým názvom „Zelená káva“. Kolegyňa mi neskôr vysvetlila, že ju pije namiesto čiernej. Pripravila mi skúšobnú šálku. Chuť ma síce nenadchla, ale zvyšok pracovného dňa som bola čulejšia, nezaspávala som poobede a cítila som sa celkovo veľmi dobre.

Zelená káva sa pripravuje z nedozretých, zelených a nepražených kávových zŕn odrody arabica. Ak ste zvyknutí na chuť čiernej kávy, nečakajte, že vás chuť zelenej kávy nejako zvlášť ohúri. Chutí podobne ako bylinkový čaj. Kolegyňa si ju sladí medom a nevie si ju vynachváliť.

Popravde, ja som zelenej káve na chuť doteraz neprišla, ale cítila som sa po nej tak dobre, že som začala pátrať po inej forme jej užívania. Narazila som na tisícky produktov, výživových doplnkov, tabletiek, kapsúl, lízatiek a neviem čoho všetkého. Nechcela som bezhlavo skúšať všetko, preto som si radšej dala tú námahu a prečítala dostupné informácie k produktom, no žiaden z nich ma zvlášť nenadchol.

Nakoniec sa mňa vyskočila ponuka tabletiek Green Coffee, ktorá ma zaujala nekomplikovanými a jasnými informáciami. Navyše tabletky Green Coffee obsahujú najvyššiu koncentráciu zelenej kávy v jednej tabletke, nakoľko ide o extrakt. To je presne to, čo som hľadala – žiadne dlhočizné popíjanie kávy, jedna tabletka 30 minút pred jedlom a ide sa ďalej.

zelená káva a skúsenosti

Po prvom mesiaci sa mi upravilo rozhádzané trávenie a ustúpila aj tá moja večná únava. Prestala som doma neustále šmátrať v chladničke, nakoľko som nebola hladná. Keďže som mala viac energie, začala som namiesto vysedávania pred seriálmi cvičiť. Stačilo si nájsť nejaké dobré cvičebné video na internete a 20 minút denne mi skutočne prospelo. Až tak, že po 2 mesiacoch som začala vidieť výsledky.

Spaľovanie tukov na bruchu skutočne prebiehalo, nakoľko moje obľúbené džíny mi začali po dvoch mesiacoch pripadať voľnejšie… Nebol to len pocit, zelená káva vskutku naštartovala môj metabolizmus a moje telo reagovalo na zmenu prekvapivo rýchlo.

Pri užívaní zelenej kávy si však musíte uvedomiť, že je to stále káva a diuretikum, ktoré odvodňuje organizmus. Preto je dôležité dodržiavať disciplinovaný pitný režim, ktorý sa mi vďaka zelenej káve tiež upravil. Predtým uplynul celý deň, že som si nedala ani pohár vody. Zelenú kávu v tabletkách užívam doteraz a neľutujem, že som sa pre ňu rozhodla. Nemá žiadne vedľajšie účinky, som čulejšia, aktívnejšia a navyše som zhodila aj pár kíl.

 

Add a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.