Warning: Zend OPcache API is restricted by "restrict_api" configuration directive in /nfsmnt/hosting2_2/6/8/682d67cf-ffc4-4ac3-8f4f-e8a9c708ea37/zelenakavachudnutie.sk/web/wp-content/plugins/hummingbird-performance/core/integration/class-opcache.php on line 44
Reálna Štúdia o Zelenej Káve | Zelená Káva na Chudnutie

Štúdie, ktoré dokazujú, že zelená káva skutočne účinkuje!

Neveríte informáciám, ktoré čítate o zelenej káve? Ani sa vám nečudujeme… Na internete nájdete tisícky neoverených informácií, ktoré sa len všemožne snažia predať daný produkt zákazníkom. My sme vám zozbierali seriózne štúdie so zelenou kávou, ktoré vás presvedčia o jej sile a pozitívnych účinkoch na zdravie.

Joe Vinson z University of Scranton v Pensylvánii sa rozhodol vyskúšať vplyv extraktu zo zelenej kávy na redukciu telesnej váhy. Po dobu 22 týždňov užívala vybraná skupina ľudí s nadváhou extrakt zo zelenej kávy. Vinson dávkovanie extraktu neustále menil. Výsledky boli priam šokujúce: každý jedinec v skupine za testovaný čas stratil v priemere 7,7 kg.

 

Vinson je presvedčený, že za prekvapivé výsledky môže účinná kombinácia kyseliny chlorogénovej, ktorá je vo veľkej miere obsiahnutá v zrnkách zelenej kávy a kofeínu. Vinson sa vo svojich výzkumných prácach zameral aj na vzťah medzi zelenou kávou a znižovaním rizika cukrovky. Jeho rozsiahle štúdie dokázali, že zelená káva nielen pomáha pri chudnutí, ale výrazne znižuje glykemický index.

štúdia o zelenej káve

 

Výskum publikovaný v odbornom periodiku Journal of International Medical Reseach

opäť odhalil viac než pozitívne dopady extraktu zo zelenej kávy na redukciu telesnej hmotnosti. Test prebiehal 12 týždňov s dvoma porovnávacími skupinami: jedna skupina pila každý deň klasickú čiernu kávu a druhá skupina dostávala extrakt zo zelenej kávy. Druhá skupina stratila v priemere 2 kg na jednotlivca, tj. 3,6 % z celkového telesného tuku, zatiaľ čo prvá skupina so svojou váhou nepohla.

štúdia o zelenej káve

Ak by ste radi schudli, ale stále ste nenašli tú najvhodnejšiu metódu, neváhajte siahnuť po extrakte zo zelenej kávy. Upozorňujeme ale, že na to, aby ste dosiahli vytúžené výsledky a úbytok váhy, potrebujete upraviť aj svoj stravovací režim, v čom vám zelená káva príde na pomoc – prirodzene totiž znižuje chuť k jedlu. Zrýchli a nakopne váš metabolizmus, zvýši spaľovanie cukrov, ale musíte jej dopomôcť aj vy tou správnou stravou a miernym pohybom. Za pár týždňov začnete pociťovať nielen blahodarný vplyv na váš tráviaci systém, príliv novej energie, ale aj zmenšujúci sa obvod v páse.

Tiež prečítajte: Zelená káva a jej zdraviu prospešné účinky, o ktorých ste ani nevedeli

 

One Comment

Add a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.