Warning: Zend OPcache API is restricted by "restrict_api" configuration directive in /nfsmnt/hosting2_2/6/8/682d67cf-ffc4-4ac3-8f4f-e8a9c708ea37/zelenakavachudnutie.sk/web/wp-content/plugins/hummingbird-performance/core/integration/class-opcache.php on line 44
Green Coffee Plus RECENZIA ( ÚČINKY, SKÚSENOSTI, CENA )

Zázrak menom Green Coffee Plus

Green Coffee Plus RECENZIA

green coffee plus recenzia

Možno práve v tomto období rozmýšľate nad tým, ako sa zbaviť nadbytočných kíl. Chudnutie je zvyčajne dlhodobý proces a neraz človeka stojí veľa energie, stresu a v neposlednom rade i peňazí. Návštevy posilňovne, špeciálna strava či osobný tréner. Čo tak si to trochu uľahčiť? Prípravok Green Coffe Plus je overeným bojovníkom proti nadbytočným kilogramom. Kapsule obsahujúce výťažok zo zelenej kávy sú skvelým prostriedkom pre chudnutie s garantovaným výsledkom.

Aké sú účinky?

Čo to Green Coffe Plus je?

Má prípravok reálne účinky?

Všetko dôležité sa dozviete v nasledujúcich riadkoch…

Green Coffe Plus

green coffee plus Tento prírodný produkt s jedinečnou receptúrou slúži prioritne pre efektné zbavovanie kilogramov. Samotné zložky zabraňujú vstrebávaniu cukru a ukladaniu tukov. Špecifickou zložkou kapsúl je kyselina chlorogénová, ktorá podporuje činnosť pečene a práve to spôsobuje zvýšenú aktivitu metabolizmu, vďaka čomu telo spaľuje väčšie množstvo tuku. Výsledkom je aj menšia chuť na sladké. Práve cukor je totiž hlavným dôvodom narastajúcej hmotnosti. Požívanie zelenej kávy je aktuálne jedným z najrozšírenejších a najefektívnejších prostriedkov na chudnutie.

Zloženie výrobku

Ak vám povieme, že ide o čisto prírodné zložky bez akýchkoľvek konzervantov, alergénov či špeciálnej chemickej úpravy, ťažko uveríte. Pravda je však taká, že práve to je hlavným dôvodom, prečo je účinok Green Coffee Plus tak efektívny.

Zložkami sú zelená káva, ktorá obsahuje vysoko zastúpenú kyselinu chlorogénovú a kofeín. Zelená káva sú neupražené plody kávovníka, ktoré sa sušia priamo na slnku. Vďaka prírodnému sušeniu si zrná uchovávajú vysoko koncentrované všetky živiny. Druhou hlavnou zložkou je zelený čaj, ktorý obsahuje polyfenoly, katechán, kofeín a EGCG zložku.

Nutričné informácie2 kapsuly
receptúra Green Coffee Plus™: 1000 mg
Zelená káva (Coffea L.) semená, výťažok 20-25:1 800 mg
z toho obsah:
Kyselina chlorogenová 50% 400 mg
Kofeín bezvodý 6% 48 mg
Zelený čaj (Camellia sinesis) listy, výťažok 25-30:1 200mg
z toho obsah:
Polyfenoly 196 mg
Katechín 140 mg
EGCG 110 mg
Kofeín bezvodý 10 mg

Pre koho je Green Coffee Plus?

Pre každého. Produkt je vyrobený na čisto prírodnej báze a preto je bezpečný a nevykazuje žiadne vedľajšie účinky. Samozrejme, z hľadiska užívania je dobré sa poradiť so svojím lekárom. Prípravok je vhodný pre mužov i ženy (+18 rokov) s nadbytočnými kilogramami ako i s dobrou fyzickou kondíciou. Neodporúča sa pre tehotné ženy a deti.

Reálne účinky

  • Prispieva k optimálnemu chodu metabolizmu. Zabraňuje vstrebávaniu cukru a zvyšuje činnosť pečene.
  • Podporuje rýchlejšie spaľovanie kalórií, čím prispieva k odbúravaniu tukov.
  • Vďaka prírodným zložkám (kyselina chlorogénová a kofeín) prípravok pri správnom dávkovaní upravuje krvný tlak.
  • Green Coffe Plus obsahuje polyfenoly, ktoré reálne spevňujú pokožku a dodávajú jej ideálny vzhľad.
  • Reálny úbytok na váhe. V priebehu prvých 4 – 6 týždňov môžete schudnúť 6 až 8 kg.

Správne dávkovanie

Pre dosiahnutie reálnych výsledkov je odporúčané dávkovanie 2 kapsule denne. Dávky si môžete pokojne rozvrhnúť počas dňa (raňajky, obed). Kapsulu vždy zapite adekvátnym množstvom tekutiny. Pri väčšej dávke sa môže u niektorých jednotlivcov prejavovať senzitívnejšia reakcia na kofeín.

Skúsenosti užívateľov

Green Coffee plus si vďaka pozitívnym recenziám a priaznivým reakciám získalo množstvo ľudí. Postupne sa na trhu stáva dominantným prípravkom pre chudnutie. Samozrejme, narazíte i na negatívne reakcie, ktoré sú však v značnom nepomere. Drvivá väčšina skúseností hovorí o reálnych výsledkoch užívateľov, ktorí tabletky užívajú a podarilo sa im výrazne zredukovať svoju hmotnosť.

Predstava o chudnutí bez námahy znie ako nonsens, no verte či nie, tento výživový doplnok je jedinečným práve vďaka ingredienciám, ktoré obsahuje, pretože reálne napomáhajú ku kontrole hmotnosti a detoxikácii organizmu.

Záver

Na záver tak možno len dodať, čo je jasnou výhodou Green Coffe Plus oproti konkurenčným produktom.

  • Produkt s jedinečnou receptúrou na prírodnej báze.
  • Reálne výsledky pri redukcii hmotnosti.
  • Pozitívny vplyv na optimálny chod metabolizmu a spaľovanie kalórií.
  • Žiadne vedľajšie účinky.
  • Dostupnosť produktu a priaznivá cena.

Prečítajte si tiež

==> Štúdie, ktoré dokazujú, že zelená káva skutočne účinkuje!